dresurkurs

Gratis tilbud til klubbens medlemmer, evt. de som ønsker å bli medlem.

 

NGK og AFK vil i sommer tilby dressur trening annenhver torsdag i juni og juli frakl. 18.00-20.00. Dette er ett tilbud vi nå ønsker å gjennomføre som ett prøveprosjekt i sommer, som et gratis tilbud til klubbens medlemmer, evt. de som ønsker å bli medlem.

Tanken var i utgangspunktet at dette skulle være lagt opp til egen trening, men med tilgjengelig instruktør, slik at de som er til stede har noen å spørre om hjelp.

En kveld annenhver uke med lavterskel tilbud, totalt uformelt forum, der vi trener hund, skaper en sosial ramme, og at de som leder kvelden kan gi av sin kunnskap til de enkeltes problemer/utfordringer.

Det vil bli lagt opp til egen trening, men at det er en ansvarlig instruktør, med en plan for kvelden. Etter ønskene som er kommet inn blir det fokusert på avstands -sitt, sitt med provokasjoner, innkalling og generell dressur.

Sted: Farmen      Tid: 18.00-20.00

DATO:   04.06.15    -   18.06.15     -      02.07.15    -   16.07.15       -       30.07.15

Stedet heter Fjelldal og ligger omtrent 5 km vest for Lillesand langsmed gml E-18

Her er link til veibeskrivelse: http://kart.gulesider.no/?q=fjelldal%2Clillesand

Er det spørsmål så vennligst ta kontakt

Kjetil Urdal

DK Vest-Agder

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!